KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15418281
nr 1541 8281
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 212/310, Slusskarusellen. Bildmått: 17x57 cm, yttermått inklusive ram: 34x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:37:37
22/5 09:55:26
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén